/Malé desatero pro každého hráče

Malé desatero pro každého hráče


Přesně tak to funguje i s pokrem. Při této hře se díky správné strategii naučíte myslet a vytvářet zajímavé kombinace, které vás vynesou na výsluní. Právě pro ostřílené hráče se pak konají https://www.pokerman.cz/live-turnaje/.

hra

1)    Stáhněte si do PC software, díky kterému si osvojíte pravidla pokeru do nejmenších detailů.To platí především pro všechny začátečníky.

2)    Začněte hrát za fiktivní peníze.Tady si můžete vyzkoušet všechny rizikové situace, do kterých byste nikdy nešli s těmi opravdovými.

3)    První vklad by neměl být nijak vysoký.Uvědomte si, že teprve začínáte. Cílem celé instruktáže je totiž zvyšovat svůj bankroll a ne zbytečně zadávat další a další vklady. Díky pozvolnému začátku se brzy dostanete do formy a možná přijde na řadu i váš první turnaj.

4)    Pokud máte už základ v malíčku, můžete směle přejít na stoly, kde se točí daleko vyšší částky. Vždy si stanovte svůj cíl, který budete slepě následovat. Postupně jej budete stejně měnit.

5)    Držte se své taktikya neusněte na vavřínech.

6)    Hrajte takzvaný bezlimitový poker, díky kterému ukážete, jak moc jste už zkušení na poli této hry.

7)    Zúčastněte se turnajů.Tady už přijde na řadu opravdová taktika, která se hodně liší od klasických cash games. Musíte se pro začátek především adaptovat na prostředí a dokázat přečíst každého spoluhráče. Zpočátku to nebude možná snadné, ale s trochou praxe to určitě zvládnete i vy. Chcete se přece dostat na špičku?

žetonky

Někomu tento proces může trvat i několik měsíců, jiný se dokáže dostat do formy už během pár týdnů. Na prvním místě je nic neuspěchat a dát si na čas. Držte si svou taktiku, buďte trpěliví a dosáhnete úspěchu.
V dnešní době je už řada online možností, kde můžete denně trénovat se zkušenějšími hráči. Vyplatí se navštívit i kasino ve vašem městě, kde můžete potkat zajímavé lidi okolo této hry, kteří vám vnesou světlo do vaší strategie a vy se tak mnohému přiučíte.

Kdo ví? Možná i vy budete jednou stát na prknech slávy v této zajímavé hře. A třeba příště si tu budeme číst právě o vás.