/LED panely nepatří jen do komerčních objektů

LED panely nepatří jen do komerčních objektů

V dnešní době je skutečně dostatečně velký výběr různých svítidel a žárovek. Především díky moderní technologii jsou úsporná a to nejen svým osvětlením a spotřebou energie, ale také svojí velikostí. Přesně taková jsou i svítidla provedení typu panelu, který se dříve spíše viděl v kancelářích nebo obchodech. Nyní již zdobí nejednu domácnost. Ono není divu, jelikož led panely https://www.lightpark.cz/led-panely/ se vyrábí v různém provedení a tudíž se dají instalovat prakticky kamkoliv. Mají také velmi zajímavé vlastnosti. Jsou úzké, energeticky úsporné. Jejich světlo je celkem příjemné, žádné blikání a navíc mají přirozeně dlouhou životnost, což je již tato skutečnost velmi příznivou zprávou.
Závěsná světla v zasedací místnosti
Jak vybrat ten správný panel?
–          Do každého prostoru se hodí jiné provedení, tudíž odtud se musíme tak trochu odrazit. Kam budeme panel instalovat, podle toho budeme vybírat jeho tvar.
–          V dnešní době barvy hrají svoji důležitou roli a tak je třeba se zamyslet i nad tímto faktem, aby nám svítidlo ladilo do celkového designu bytu nebo místnosti.
–          Barva světla je na zvážení a v podstatě technologie LED má co nabídnout. Možná je lepší se před zakoupením poradit o vhodnosti vydávaného světla a jeho teploty.
–          Aby výběr nebyl zase až tak jednoduchý, tak tu máme před sebou další úkol a to volbu uchycení. Některé druhy se dají připevnit na zeď, jiné vsadit nebo dokonce jim pořídit závěsné řetízky a dopřát jim trochu volnosti.
Velké kulaté světlo u stropu kanceláře
Typy různých světelných panelů
·         Podhledové – prakticky je to dobrá volba za náhradu zářivek.
·         Závěsné – v podstatě se velmi rychle a dobře uplatní všude tam, kde jsou vysoké stropy. Ocelová lanka pomohou nastavit přesnou výšku. Ale také se hodí do kuchyní, kde naleznou svá uplatnění.
·         S rámečkem – vypadají nejen elegantně, ale také se tím rozzáří například betonové stropy, dají se dobře instalovat na pevný povrch.
·         Vestavné – ty se dají podle velikosti dát prakticky kamkoliv, většinou se zabudují do sádrokartonu. Mají pružinky, které jsou určeny pro snadnou instalaci. Vcelku se dá říci, že skvěle nahradí bodová světla, klidně i v koupelně.