/Ideální místa na vyslovení se

Ideální místa na vyslovení se

Hlavou se vám honí myšlenky na drahou polovičku, myslíte jen na to, jak moc ji milujete a to že nastal čas posunout se ve vztahu dále. Svět je zase jednou růžový jako tomu bylo na začátku a jediné, co je překážkou je vymyslet ideální místo a načasování, aby bylo vše perfektní.
žádost o ruku
V jednoduchosti je síla
Někdy je úplně jednoduchá cesta nekrásnější. Někdy totiž může nastat okamžik, kdy si s polovičkou jen sednete, třeba doma u vína, a cítíte se skvěle, najednou si nemůžete pomoct, ale máte obrovskou potřebu ji říct, jak moc ji milujete a prostě cítíte, že v ten konkrétní moment s ní chcete strávit zbytek života. A věřte, že ona to s velkou pravděpodobností cítí stejně. A i když nic není nastrojené a nejste na kouzelném místě, ty myšlenky a kouzlo okamžiku zařídí vše za vás.  
 
Kouzelné místo
Někdo potřebuje zkrátka to kouzelné místo, které vyvolá v obou pocit štěstí už jen tím, že tam jsou. Můžete jet například na krásnou dovolenou a do kufru si přibalit také prstýnek. Skvělý nápad je třeba oblíbené město nebo jiná destinace.
Někomu to může připadat jako kýč, jiný o tom sní celý život. Požádat svou lásku o ruku před Eiffelovou věží je možná jednou nejtypičtějších žádostí, ale zároveň přes to všechno je to prostě romantika. Důležité je hlavně vědět, co má ten druhý rád a využít toho.
 nabídka sňatku
Trošku netypická žádost
Někdy můžete požádat o ruku trošku jinak, než je běžné. Někdo třeba typicky zapeče prsten do jídla a jiný zase požádá o ruku před celým stadionem. Otázkou je, zda to o to ten druhý stojí. Vždycky si promyslete, zda je dobrý nápad ptát se před takovým publikem, když ač je to nepříjemné slyšet, může říct „ne“. A druhým faktorem může být, že takováto žádost může být pro někoho nepříjemné, i když řekne „ano“. Někdy je lepší udělat to v soukromí vás dvou, abyste ten okamžik mohli prožít oba naplno.